Navštivte naše interiérové studio JAVAB

Archiv aktualit

Vstupte do nového roku těmi správnými dveřmi

Rádi bychom připomněli několik zajímavých projektů, kterými jsme se v uplynulém období zabývali.

NEMOCNICE – pavilon urgentní péče

Po roce intenzivního užívání jsme si ověřili, že podlahy firmy JAVAB jsou odolné velkému zatížení. V pavilonu urgentní a intenzivní péče jsme zajistili dodávku a provedení veškerých podlahových prací a v čekárně jsme provedli obložení stěn.

„Během roku intenzivního užívání jsme nezaznamenali žádné problémy. Podlaha musí odolávat častému umývání dezinfekčními prostředky, je čištěna až třikrát denně strojově i ručně. Jakékoli nerovnosti nebo nedokonale provedené spoje by byly ihned problém. Všechny podlahy musí být samozřejmě bezbariérové.“ Vyjádřil spokojenost s výsledky práce JAVAB správce nemocnice Jozef Pavlík.

ZOO JIHLAVA – pavilon Austrálie a Afrika

Další výzvou pro JAVAB byla dodávka podlahových materiálů do jihlavské ZOO, firma JAVAB dodala podlahový materiál do pavilonů Austrálie a Afrika. Projekt pěti kontinentů byl náročný na výběr vhodného materiálu a zpracování. Bylo nutné zachovat autenticitu prostředí, navodit dojem etnického vzhledu prostor a vyhovět potřebám návštěvníků a zvířat. „Spolupráce s firmou JAVAB byla naprosto bezproblémová, dodaný materiál i kvalita práce byly velmi dobré.“ Uvedl Dr.Ing. arch. Jaroslav Huňáček.

Dětský domov v Jihlavě rekonstrukce řadového domu

Zajímavý projekt, ve kterém jsme si ověřili, že zvládneme vyřešit a dodat kompletní vybavení, byla rekonstrukce řadového domku pro Dětský domov. Zajistili jsme veškeré interiérové a exteriérové práce. Zařizovali jsme nové podlahy, dveře, nábytek, vymalování pokojů a chodeb, vybavení kuchyně včetně spotřebičů a světel. Součástí zakázky byly například i počítače a televizory. „Snažili jsme se celé bydlení přizpůsobit tak, aby co nejlépe odpovídalo nárokům 16tiletých chlapců a děvčat.“ Řekl Michal Bílek.

„Se spoluprací s firmou JAVAB jsem byl velmi spokojen, veškeré požadavky byly splněny podle našich představ“, uvedl ředitel Dětského domova Mgr. Radek Vovsík.