Navštivte naše interiérové studio JAVAB

Dveře

Interiérové dveře JAVAB obecně

Posuvné dveře JAVABNaše interiérové dveře využijete v bytových i nebytových prostorech. Jejich konstrukci tvoří dřevěný obvodový rám opláštěný dřevotřískovou deskou a vyplněný voštinou, děrovanou nebo plnou dřevotřískou. Interiérové dveře zpravidla osazujeme třemi závěsy, klikou a zámkem.

Jak můžete vidět v našem konfigurátoru dveří, nabízíme celkem sedm modelových řad dveří. Všechny modely si můžete prohlédnout i v našem katalogu. Pokud si náhodou nevyberte, rádi Vám vyrobíme interiérové dveře na zakázku.

Máte zájem o naše služby?

Povrch, výplň a prosklení našich interiérových dveří

Skleněné interiérové dveře - typy skelInteriérové dveře vyniknou zejména díky povrchové úpravě. Nabízíme několik variant povrchů, aby se právě Vaše dveře odlišily a vytvořily přirozenou součást interiéru. Můžete si vybrat dýhu, fólii nebo CPL (laminátový povrch). Dveře také můžeme natřít nátěrem RAL, namořit, nanést na ně imitaci dřeva, anebo je naopak zanechat bez povrchové úpravy. Co se týče výplně, nabízíme DTD dřevotřísku, voštinu a dutinku.

Mezi našimi modely najdete i prosklené dveře s různými typy kalených skel. Standardně je osazujeme sklem ve vzoru kůra čirá, můžete si ale vybrat z celé řady dalších: float, kůra bronz, Mastercarre, činčila čirá atd., anebo si zvolit vlastní typ skla, který Vám individuálně naceníme.

Kování a zárubně pro Vaše interiérové dveře

Dveře doplňujeme panty dle Vašeho výběru. Nabízíme zlatou úpravu, standardní nikl nebo nikl v saténové úpravě. Dále je osazujeme různými tvary kvalitních kovových klik od společnosti MP kování. Samozřejmostí jsou naše obložkové dřevěné zárubně, které dodáváme se stejnou povrchovou úpravou, jakou mají dveře, a v jakýchkoliv rozměrech a úpravách.

Je libo posuvné, skládací nebo kyvné dveře?

Vyrábíme jednokřídlé i dvoukřídlé dveře ve všemožných provedeních: můžete zvolit klasické otočné dveře, anebo méně tradiční posuvné, skládací či kyvné dveře. Orientaci dveří (levé/pravé) si také volíte sami. Dveře Vám navíc rádi vybavíme různými doplňky dle Vašeho přání – kukátky, větracími mřížkami, zámky, padacími lištami atd.

V naší nabídce najdete i speciální dveře, jako jsou např. protipožární, bezpečnostní nebo protihlukové dveře.

Proč zvolit JAVAB

  • Spolu s dodávkou dveří nabízíme také montáž našimi techniky.
  • Prostor dveří bezplatně zaměříme.
  • Naše výrobky se vyznačují vynikající kvalitou a rozumnou cenou.
  • Vašim dveřím budeme věnovat maximum pozornosti.
  • Splňujeme krátké dodací lhůty, a to i u atypických dveří na zakázku.

Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem!