Navštivte naše interiérové studio JAVAB

PVC podlahy v centru Jihlavy

Naše interiérové studio v Jihlavě nabízí PVC krytiny za velice příznivou cenu a s výbornými uživatelskými vlastnostmi. Nová technologie výroby umožňuje totiž vyrábět PVC podlahy takřka nerozeznatelné od jiných podlahových krytin a často zcela totožné s kresbou dřeva či dlažby. Vzhledem ke své užitné hodnotě tak mají PVC podlahy velmi dobré vlastnosti a díky ochrannému povrchu i snadnou údržbu a dokonalou hygienu.

Objektové PVC podlahy

Dále nabízíme objektové PVC podlahy, které jsou určené pro objekty a konstruované pro maximální zatížení a životnost.

  • Tarkett
  • Armstrong
  • Polyflor
Máte zájem o naše služby?

Návod na údržbu PVC podlah

Podstatná část veškerých nečistot vnášených do PVC podlah může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech domlů a bytů. Tyto čistící zóny je samozřejmě třeba zařadit do systému běžného čištění.

Na každé čištění po ukončení stavebních prací nebo základní čištění musí bezprostředně navazovat ošetření povrchu předtím, než začnete PVC podlahu používat. Ošetřením povrchu PVC podlah se zmenší následné špinění plochy, materiál bude chráněn proti mechanickým vlivům a běžné denní čištění bude mnohem jednodušší.

Ochranná vrstva PVC podlah

Pro vytvoření ochranné vrstvy použijte speciální přípravek na podlahy z PVC. Postup je jednoduchý:

  • Vypněte podlahové topení a zamezte přímému slunečnímu záření a průvanu.
  • Naneste produkt dvakrát neředěný ve formě pravidelného tenkého filmu pomocí mopu se speciálním potahem nebo plochého mopu, který nepouští vlákna. Ochranné vrstvy nanášejte do kříže.
  • Před nanesením druhé vrstvy nechejte první nátěr dostatečně zaschnout (cca 45 minut).
  • Po nanesení poslední vrstvy nechejte celou plochu PVC dobře proschnout (asi 12 hodin, nejlépe přes noc), až potom můžete Vaši podlahu používat.

Čištění PVC podlah

Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků na PVC podlaze, které není možno odstranit při běžném čištění a ošetřování, odstraníte univerzálním přípravkem na odstranění skvrn za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Vzhledem k tomu, že produkt rozpouští i ochranné vrstvy, je nutno vyčištěné místo po odstranění špíny a zbytků přípravku ošetřit hadrem namočeným v produktu, kterým byla ochranná vrstva vytvořena. Skvrny doporučujeme odstraňovat pokud možno neodkladně, protože některé druhy skvrn mohou při zestárnutí migrovat do povrchu a jejich úplné odstranění je potom obtížné nebo nemožné.

Na čištění PVC podlah doporučujeme čisticí přípravky od Dr. Schutz.