Navštivte naše interiérové studio JAVAB

Vinylové podlahy v centru Jihlavy

Hledáte kvalitní designovou podlahu za rozumnou cenu? Vsaďte na vinylovou podlahu, které nabízí nejlepší poměr výkon/cena a kterou můžete využít jak v bytových, tak komerčních prostorech.

Vlastnosti vinylových podlah

  • vysoce odolné vůči opotřebení
  • ideální do místností, které sdílíte i se svými domácími mazlíčky
  • vhodné pro podlahové topení
  • odolné vůči vlhkosti a vodě (vhodné i do koupelen)
  • velice snadno se udržují.

Vinylové podlahy nabízíme v imitaci dekoru dřeva, dlažby i kamene.

Máte zájem o naše služby?

Návod na údržbu vinylové podlahy

Podstatná část veškerých vnášených nečistot může být minimalizována použitím čistících rohoží před vchodem a čistících zón ve vstupních částech bytů. Tyto čistící zóny je nutné zařadit do systému běžného čištění.

Čištění vinylové podlahy

Běžné čištění a ošetřování vinylové podlahy, stejně jako odstraňování volně ležícího prachu a nečistot provádějte vlhkým stíráním mopem. Pro odstranění přilnutých nečistot použijte CC-PU-čistič zředěný v poměru 1:200 s vodou a plochu vytírejte ručně nebo čistícím automatem. Pokud není možno nečistoty odstranit běžným čištěním, doporučujeme provést mezistupňové čištění roztokem CC-PU-čističe a vody v koncentraci odpovídající znečištění. Čištění provádějte za pomoci kartáče nebo čistícím automatem.

Tvrdošíjné skvrny a rýhy od gumových podpatků z vinylové podlahoviny odstraníte neředěným CC-PU-čističe za pomoci hadříku. Na závěr místo přemyjte čistou vodou. Skvrny z vinylové podlahy odstraňujte pokud možno neodkladně, neboť některé typy skvrn při zestárnutí do povrchu migrují a jejich úplné odstranění je poté velmi obtížné nebo nemožné.